Okazion shitet apartament 1+1

 • €47,000
Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion shitet apartament 1+1

Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €47,000

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 pranë zonës së kuminit.

Banesa ndodhet në një zonë  të qetë pranë  qendrës.

Apartamenti është i organizuar nga një sallë ndenjeje , dhomë gjumi , tualet dhe ballkon.

Banesa është e hipotekuar.

 • Address Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 5949
 • Cmimi: €47,000
 • Property Size: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Apartament me qera Zona Stadiumit

€190/i kompletuar
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartamenti 1+1 me oborr prane spitalit

€36,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 62

Okazion Shitet apartament 1+1 prane Spitalit

€29,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Shitet Apartament 1+1 ke Shkembi Kavajes

€37,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 63

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!