Okazion shitet Dyqan prane spitalit buze rruge

 • €160,000
Spitali Durres, Sul Demneri, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
Ne Shitje Extra
Spitali Durres, Sul Demneri, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €160,000

Përmbledhje

Property ID: 10736
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Okazion shitet ambjenti prane spitalit buze rruge. Ambjenti eshte me siperfaqje 200m² truall dhe ambjent 100m² i shfrytezueshem.

Ambjenti eshte open space me dimensione 5 metra x 20 metra dhe lartesia 3.8 metra.

I pershtatshem per klinika, studio, market etj.

Me Dokumentacion te rregullt hipotekor

 

 • Address Spitali Durres, Sul Demneri, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10736
 • Cmimi: €160,000
 • Property Size: 100 m²
 • Land Area: 210 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!