Okazion Shitet Ambjent Biznesi ne qender

 • €350,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 10039
 • Property ID
 • 4
 • Bathrooms
 • 308

Okazion Shitet Ambjent Biznesi ne qender

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €350,000

Përmbledhje

Property ID: 10039
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 10039
 • Property ID
 • 4
 • Bathrooms
 • 308

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi ne qender, prane zones Arkeologjike.
Ndodhet ne katin e 2 me vetrat rreklamuese. Ambjenti eshte open space dhe i pershtatshem per te gjitha llojet e bizneseve.
Ka 2 aksese te ndryshme nga te dyja anet. Vetrata pershkron te gjithe ambjentin dhe ofron pamje nga zona arkeologjike.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt Hipotekor. Cmimi 350.000 euro pak i diskutueshem.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10039
 • Cmimi: €350,000
 • Property Size: 308 m²
 • Bathrooms: 4
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet lokali tek lulishtja

€300,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera ambjenti ne bulevard

€750
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambjent open space ne qender

€1,500
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • 308

Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

€3/euro/m
Ambjent Comercial
 • Banjo: 8
 • 1350

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!