Okazion Shitet Ambient komercial tek Flag Shipi

 • €83,000
Rruga Egnatia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 7781
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 65

Okazion Shitet Ambient komercial tek Flag Shipi

Rruga Egnatia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €83,000

Përmbledhje

Property ID: 7781
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 7781
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 65

Përshkrimi

Okazion Shitet Ambient komercial tek Flag Shipi, i cili ndodhet ne qender te qytetit. Qender komerciale me shumellojshmeri biznesesh. Ambienti eshte ne katin e 2, perball ashensorit dhe shkalleve elektrike te qendres ku dhe vetraten rreklamuese e ka ne pozicionin me oportun.
Mundesi shume e mire investimi per ta perdorur dhe me qera. Cmimi eshte Okazion

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7781
 • Cmimi: €83,000
 • Property Size: 65 m²
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!