Okazion Shitet 3+1 ne Koder Vile me super pamje

 • €68,000
Rruga Telha Çela, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7722
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 146

Okazion Shitet 3+1 ne Koder Vile me super pamje

Rruga Telha Çela, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €68,000

Përmbledhje

Property ID: 7722
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7722
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 146

Përshkrimi

Okazion Shitet 3+1 ne Koder Vile me super pamje apartament me 450 euro /m .  Ndertimi eshte i pa demtuar nga termeti dhe ofron pamje nga i gjithe qyteti dhe deti.
Apartametni ofron 3 dhoma gjumi, 2 salla njera ndenje dhe tjetra per gatimin e ngrenien, 2 tualete, 1 lavanderi, 1 depo dhe 2 ballkone qe pershkrojne apartamentin.
Prona eshte me siperfaqie te paster 146m.
Cmimi eshte per kete faze punimesh sic eshte ne foto.

 • Address Rruga Telha Çela, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7722
 • Cmimi: €68,000
 • Property Size: 146 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet apartament 3+1 prane qendres

€95,000
Apartamente 3+1

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Plazh

€45,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 112

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!