Okazion shitet Apartament 1+1 prane Naim Frasherit

 • €27,000
Rruga Ahmet Ramzoti, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8013
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Okazion shitet Apartament 1+1 prane Naim Frasherit

Rruga Ahmet Ramzoti, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €27,000

Përmbledhje

Property ID: 8013
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8013
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Okazion shitet Apartament 1+1 prane Naim Frasherit ne katin e 2 jo i fundit.
Ndertimi eshte egzistues dhe i pa rikonstruktuar. Organizohet me nje koridor, dhome gjumi, tualet me dritare dhe soxhorno.
Cmimi eshte okazion dhe i pa diskutueshem

 • Address Rruga Ahmet Ramzoti, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8013
 • Cmimi: €27,000
 • Property Size: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!