Okazion Shitet Vila 2 kateshe ne lagjen nr.18

 • €200,000
 • €180,000
Rruga Vaso Pasha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 7864
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 188
 • 320
 • Lot m²

Okazion Shitet Vila 2 kateshe ne lagjen nr.18

Rruga Vaso Pasha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200,000
 • €180,000

Përmbledhje

Property ID: 7864
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 7864
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 188
 • 320
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Shitet Vila 2 kateshe ne lagjen nr.18
Ndertimi eshte i organizuar ne katin e pare me 2 dhoma gjumi 2 salla njera pritje dhe tjetra gatimi e ngrenie, 1 tualet, oborr i mbjellur me peme dhe posti parkimit. Kati i dyte eshte nje apartament 1+1 dhe nje vaske ne verande me hidromasazh.
Siperfaqja e truallit eshte 320m dhe siperfaqia e ndertimit eshte 188m. Me certifikat Hipotekore.
Cmimi eshte 200.000 euro

 • Address Rruga Vaso Pasha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7864
 • Cmimi: €200,000
 • Property Size: 188 m²
 • Land Area: 320 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!