Okazion prane Stacionit Trenit

 • €65,000
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8472
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Okazion prane Stacionit Trenit

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €65,000

Përmbledhje

Property ID: 8472
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8472
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 prane stacionit Trenit.
Ndodhet ne qender te qytetit, nje nga zonat me te preferuara.
Ndertimi eshte cilesor dhe ne administrim. Apartamenti eshte ne katin e 6 jo te fundit me ashensor, ka siperfaqje 120m dhe organizohet me soxhornon, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 2 ballkone. Siperfaqja totale eshte 120m.
Eshte me dokumenta te rregullta Hipotekore

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8472
 • Cmimi: €65,000
 • Property Size: 120 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!