Okazion prane muzeumit shitet Shtëpi me truall

 • €100,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 120
Ne Shitje
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €100,000

Përmbledhje

Property ID: 12533
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 120

Përshkrimi

Okazion pranë muzeumit, shitet ndertim I vjeter me truall në zonat me te preferuara ku te ofrohen te gjitha facilitet. Prona ka siperfaqje totale 420m² dhe eshte me gjurmë ndërtimi 120m². Lejohet qe te ndërtosh dhe nje kat tjetër. Mundësi shume e mire per te banuar por gjithashtu dhe per biznes.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12533
 • Cmimi: €100,000
 • Property Size: 120 m²
 • Land Area: 420 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!