Okazion Ne Vollga Apartament 2+1+2 me pamje nga deti

 • €65,000
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6838
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 123

Okazion Ne Vollga Apartament 2+1+2 me pamje nga deti

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €65,000

Përmbledhje

Property ID: 6838
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6838
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 123

Përshkrimi

Shitet apartamenti ne Vollga, me pamje nga deti. Ndertimi eshte i pa demtuar nga termeti me ashensor, 12 katesh.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe organizohet me 2 dhoma gjumi, salle ndenje te madhe dhe dy tualete.

Prona ofron mundesi organizimi sipas stilit tuaj, pasi muret ndarese te ambjenteve jane lehtesisht te modifikueshme.
Ne ju ofrojme dhe projektin e arkitektin per organizimin e ambjenteve ne 4 opsione te ndryshme.

Cmimi eshte okazion dhe nuk duhet humbur kjo mundesi.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shikoni prona te ngjashme ne Vollga : Kliko Ketu

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6838
 • Cmimi: €65,000
 • Property Size: 123 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!