Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

 • €750/per m
Rruga Pishat e Buta, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9393
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 57

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

Rruga Pishat e Buta, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • €750/per m

Përmbledhje

Property ID: 9393
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9393
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 57

Përshkrimi

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1  prane Pishave te buta, Prestig Resort, Fafa , Klajdi etj.
Apartamenti eshte ndertim i ri dhe cilesor, i veshur me termo Izolim nga Jasht ( Sistem Kapot ).
Ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi 3 katesh. Apartamenti ka siperfaqje 59m dhe organizohet ne 1 koridor, soxhorno, tualet, dhome gjumi dhe ballkon. Nodhet ne brezin e pare dhe shume prane detit.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.

 • Address Rruga Pishat e Buta, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Detajet

 • Property ID: 9393
 • Cmimi: €750/per m
 • Property Size: 57 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

Shitet apartament 1+1 Golem Durres

€50,400
Apartamente 1+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 65.5

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!