Okazion Jepet me qera hotel ne Durres

 • €8,500
Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Hotele
 • Tipi Pronës
 • 8671
 • Property ID
 • 28
 • Bedrooms
 • 30
 • Bathrooms
 • 6
 • Garages
 • 600
 • 220
 • Lot m²

Okazion Jepet me qera hotel ne Durres

Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €8,500

Përmbledhje

Property ID: 8671
 • Hotele
 • Tipi Pronës
 • 8671
 • Property ID
 • 28
 • Bedrooms
 • 30
 • Bathrooms
 • 6
 • Garages
 • 600
 • 220
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Jepet me qera hotel ne Durres i sapo perfunduar .
Nga zonat me te preferuara.
Investim teper cilesor per te ofruar standartet me larta te akomodimit per turistet.
Hoteli perbehet nga restoranti dhe recepsioni ne katin e pare me siperfaqje rreth 130m dhe verande ne oborr me siperfaqje rreth 80m.
Ka ne dispozinon 22 dhoma me tipologji te ndryshme dhe kapacitet akomodimi deri ne 55 persona
Hoteli eshte 3 kate me ashensor. Cilesia sipas standarteve me te fundit te hoteleris.
E gatshme per te nisur aktivitetin tuaj kete sezon.
Arredimi i prones eshte zbatuar sipas projektit dhe eshte totalisht i ri.
Cmimi i diskutueshem

 • Address Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8671
 • Cmimi: €8,500
 • Property Size: 600 m²
 • Land Area: 220 m²
 • Bedrooms: 28
 • Bathrooms: 30
 • Garages: 6
 • Tipi Pronës: Hotele
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet vila 3-katëshe Plazh per Hotel

€200,000
Hotele
 • Dhoma: 14
 • Banjo: 14
 • 10000

Shitet Hotel ne Sarande prane bregdetit

€1,800,000
Hotele
 • Dhoma: 24
 • Banjo: 26
 • Garages: 30
 • 1300

Okazion Shitet Hostel ne Sarande

€390,000
Hotele
 • Dhoma: 12
 • Banjo: 6
 • Garage: 1
 • 660

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!