Okazion jepet Apartament 2+1 i mobiluar

 • €300
Rruga e Mozaikeve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6920
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 74

Okazion jepet Apartament 2+1 i mobiluar

Rruga e Mozaikeve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €300

Përmbledhje

Property ID: 6920
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6920
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 74

Përshkrimi

Okazion jepet Apartament 2+1 i mobiluar prane Prane Pallatit te Sportit.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te mire te qendres prane tregut fshatar , marketeve , farmacive , shkollave , kopshteve etj.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te me ashensor. Ka nje siperfaqe prej  74 m2  dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , nje salle ndenjeje ,  kend gatimi , tualet dhe ballkon.

Mobilimi eshte i ri.

 • Address Rruga e Mozaikeve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6920
 • Cmimi: €300
 • Property Size: 74 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!