Okazion Apartamente 2+1 ne shitje

 • €58,000
 • €56,000
Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5073
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 102
 • 2020
 • Year Built

Okazion Apartamente 2+1 ne shitje

Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €58,000
 • €56,000

Përmbledhje

Property ID: 5073
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5073
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 102
 • 2020
 • Year Built

Përshkrimi

Shiten apartamente 2+1 ne lagjen nr.17 pranë tregut industrial. Zona ndodhet shumë pranë qendrës, tregut fruta perime, shkollave, qendrave shëndetësore etj. Zona të ofron qetësi maksimale, larg smogut , zhurmave dhe trafikut që është në qendër.
Ndërtimi është i ri dhe gati në përfundim. Punimet janë cilësore sipas standarteve më të fundit të ndertimit.
Banimet janë të gjitha me 2 dhoma gjumi, 2 ëc me dritare, soxhorno dhe ballkon.
Apartamentet në shitje janë në katin e 3, 5, dhe te 6.

Mundësi blerje dhe me këste deri në fund te vitit.
Okazion shumë i mirë per tu shfrytëzuar.

 

 • Address Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5073
 • Cmimi: €58,000
 • Property Size: 102 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2020
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!