09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Okazion Apartament 3+1

Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€100,000

Pershkrimi

 • Shitet apartament 3+1.
 • Zona e vollges.
 • Pallati i ri dhe me ashensor.
 • Kati 6.
 • Orjentimi Lindje.
 • Me pamje nga Deti.
 • 3 dhoma gjumi.
 • 2 tualete
 • Aneks gatimi i ndare.

 62 Shikime total,  2 Shikime sot

 • Address: Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • State/county: DURRËS
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: Albania

Detajet

 • Cmimi: €100,000
 • Siperfaqja prones: 146 m²
 • Land Area: 156 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Tipi prones: Apartamente 3+1
 • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€40/metri katror
shitet-toke-kepi-rodonit

Shitet toke ne Kepin e Rodonit

Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania

Toka

Fast Imobiliare

5 months ago

€40/metri katror

5 months ago

€200,000

Shitet ambienti komercial

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

m²: 388

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

2 weeks ago

€200,000

m²: 388

Ambjent Comercial

2 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Ambient Biznesi me qera

NEXT PROPERTY

Toke 1400m

toke
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!