Okazion apartament 3+1 ne qender Durres

 • €135,000
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 8238
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 148

Okazion apartament 3+1 ne qender Durres

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €135,000

Përmbledhje

Property ID: 8238
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 8238
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 148

Përshkrimi

Okazion apartament 3+1 ne qender Durres, prane bashkise lagjen nr.3. Ndertimi eshte I ri dhe I sapo perfunduar. Punimet jane teper cilesore, veshje me kapot, instalime hidraulike dhe elektrike cilesore, instalime ngrohje-ftohje, ashensor nga me cilesoret dhe ka vetem 2 apartamente ne kat. Objekti eshte 6 katesh dhe ka 5 kate banimi. Cmimet e shitjes tek ky objekt jane 1000€/m²

Aprtamenti organizohet nga koridori ne hyrje, 3 dhomat e gjumit, 2 tualetet, soxhorno, Ballkoni dhe nje verand ne Soxhorno.

Siperfaqja totale eshte 148.5m²

Cmimi eshte I diskutueshem sipas kerkeses

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8238
 • Cmimi: €135,000
 • Property Size: 148 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet apartament 3+1 prane qendres

€95,000
Apartamente 3+1

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Plazh

€45,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 112

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!