Okazion Apartament 2+1 prane Kazazit

 • €70,000
 • €65,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5479
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 130
 • 2008
 • Year Built

Okazion Apartament 2+1 prane Kazazit

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €70,000
 • €65,000

Përmbledhje

Property ID: 5479
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5479
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 130
 • 2008
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet prona okazion ne lagjen nr.5 Durres prane qendres. Objekti eshte ndertim i ri 9 katesh me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 jo i fundit me siperfaqje 116, te banueshme dhe 130m ne total. Perbehet nga 1 koridor i madh qe te shoqeron ne ambientet e shtepis.
Jane 2 dhoma gjumi me siperfaqie 18m secila, soxhorno te madhe rreth 50m, koridon me siperfaqie rreth 20m dhe ballkon qe kalon nga dhomat e gjumit. Wc eshte me dritare.
Mundesi e mire per ta bere tuajin.

 

p.s : Eshte opsionale dhe nje pjese e mobilimit e cila mund te qendroj, sipas deshires.

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5479
 • Cmimi: €70,000
 • Property Size: 130 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 2008
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!