Okazion Apartament 2+1 ne qender

 • €78,000
 • €75,000
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5064
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 112
 • 2016
 • Year Built

Okazion Apartament 2+1 ne qender

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €78,000
 • €75,000

Përmbledhje

Property ID: 5064
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5064
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 112
 • 2016
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në qendër. Zona ndodhet pranë bulevardit dhe gjykatës, zonë e pastër dhe të ofron të gjitha facilitetet.
Ndërtimi është i ri dhe me standarte cilësore. Apartamenti është në katin e 9 jo të fundit. Struktura është me 2 dhoma gjumi, 2 wc, 2 ballkone dhe soxhonro.
Punimet në apartament janë extra nga firma e ndërtimit, veshja ne parket, instalimet, mozaiket ne wc etj.
Apartamenti është me Hipotek. Cmimi është pak i diskutueshëm.

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5064
 • Cmimi: €78,000
 • Property Size: 112 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2016
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!