Okazion apartament 2+1 ne qender i kompletuar

 • €56,000/56000
Durres
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2517
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 81

Okazion apartament 2+1 ne qender i kompletuar

Durres
 • €56,000/56000

Përmbledhje

Property ID: 2517
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2517
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 81

Përshkrimi

Okazion apartament 2+1 ne qender i kompletuar. Shitet apartament ne qender te qytetit. I restauruar se fundmi. Apartamenti ndodhet ne katin e 4. Shitet i kompletuar.

Shiko prona te ngjashme

 • Address Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 2517
 • Cmimi: €56,000/56000
 • Property Size: 81 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacione shtesë

 • i shtruar me parket dhe ne cdo ambjent eshte i paisur me klima: Klima me korent

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!