09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Compare Listings

Okazion shitet apartament 2+1 ne plazh

Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€29,000

Pershkrimi

Okazion shitet apratamenti 2+1. Lagja 13. Rruga ” Pavaresia”. Ndodhet perball Hotel Adriatik. Zona eshte e frekuentushme dhe e banueshme gjate gjithe vitit.  Prane saj ndodhen marketet , posta , shkolla 9-vjecare etj.

Pallati eshte i testuar nga termeti dhe aspak i demtuar.  Banesa ndodhet ne katin e katert te nderteses , jo i fundit. Eshte i organizuzr ne 2 dhoma gjumi , koridor , sallon ndenjeje, ballkon  dhe nje tualet. Ambienti eshte  70m2.

Okazion vetem per pak kohe.

 

 

 154 Shikime total,  5 Shikime sot

  • Address: Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €29,000
  • Siperfaqja prones: 70 m²
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Banjot: 1
  • Tipi prones: Apartamente 2+1
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Lori Fast
Lori Fast

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€30,000
Shitet Apartament ne L.7 1+1

Shitet Apartament ne L.7 1+1

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

3 days ago

€30,000

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartamente 1+1

3 days ago

€56,700
Apartament 1+1 okazion ne Gjirin e Lalzit

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Gjirin e Lalzit

Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 63

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

1 month ago

€56,700

Bed: 1Bath: 1m²: 63

Apartamente 1+1

1 month ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Okazion Shitet truall ne Durres

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet truall ne Durres

NEXT PROPERTY

Okazion shitet apartamenti 1+1

Okazion shitet apartamenti 1+1
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!