Okazion Apartament 2+1 ne Golem me pamje nga Deti

 • €60,000/i kompletuar
Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 10056
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Okazion Apartament 2+1 ne Golem me pamje nga Deti

Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • €60,000/i kompletuar

Përmbledhje

Property ID: 10056
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 10056
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Përshkrimi

Okazion ne Golem. Shitet apartament 2+1 me pamje nga Deti.
Apartamenti eshte ne katin e 4 me ashensor dhe shitet i kompletuar sic eshte fotot.
Ndodhet prane ish Hotel Pameba. Shume prane me detit dhe resorteve me te mira te Golemit.
Punimet jane cilesore, e shtruar me parket, paisur me 2 kondicioner, mobilimi cilesor etj.
Siperfaqja totale eshte 90m.
Me certifikat hipotekore

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Detajet

 • Property ID: 10056
 • Cmimi: €60,000/i kompletuar
 • Property Size: 90 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!