Okazion Apartament 1+1 prane Stadiumit

 • €28,000
Rruga Agimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7568
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70

Okazion Apartament 1+1 prane Stadiumit

Rruga Agimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €28,000

Përmbledhje

Property ID: 7568
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7568
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70

Përshkrimi

Okazion apartament 1+1 ne zonen e stadiumit ose prane Spitalit Rajonal. Apartamenti eshte me siperfaqie 70m dhe organizohet nga nje dhome gjumi, soxhorno, tualet me dritare dhe nje ballkon qe kalon pergjat apartamentit.
Prona eshte me certifikat te rregullt hipotekore dhe shitet e mobiluar sic eshte ne foto. Ofert qe nuk duhet humbur. Ndertimi eshte 5 katesh i ri dhe i pa demtuar nga termeti, gjithashtu disponon dhe hapesir parkimi.
Cmimi eshte 28.000 euro dhe eshte i pa diskutueshem

 • Address Rruga Agimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7568
 • Cmimi: €28,000
 • Property Size: 70 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!