09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Compare Listings

Okazion Apartament 1+1 prane Spitalit

Hospital Spitali i Durresit, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€32,000

Pershkrimi

Shitet apartamenti prane zones se spitalit. Apartamenti eshte ne ndertim te ri dhe i pa demtuar nga termeti.
Ndodhet ne katin e dyte nga toka ose kati 1 i banimit. Apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar dhe shitet sic eshte ne foto.
Siperfaqja e hipotekuar eshte 55m ndersa siperfaqja totale eshte 66m.

 123 Shikime total,  1 Shikime sot

  • Address: Hospital Spitali i Durresit, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €32,000
  • Siperfaqja prones: 66 m²
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Banjot: 1
  • Tipi prones: Apartmente
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Lori Fast
Lori Fast

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€40,000
Shitet shtepi private 1-kateshe

Shitet shtepi private 1-kateshe.

Rruga Mbreti Gert, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 80

Shtepi private

Lori Fast

3 weeks ago

€40,000

Bed: 1Bath: 1m²: 80

Shtepi private

3 weeks ago

€33,000
Okazion Shitet apartament 2+1 Golem

Okazion Shitet apartament 2+1 Golem

Rruga Durres-Kryemdhej, Golem, Bashkia Kavajë, Durrës County, Central Albania, 2504, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 74

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

4 days ago

€33,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 74

Apartamente 2+1

4 days ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Ambient comercial Durres

PREVIOUS PROPERTY

Ambient comercial Durres

NEXT PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 2+2+1 ne qender

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!