Okazion Apartament 1+1 ne shkembin e Kajaves

 • €28,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Okazion Apartament 1+1 ne shkembin e Kajaves

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €28,000

Përshkrimi

Okazion Apartament 1+1 ne shkembin e Kajaves, ndodhet ne zonen bregdetare te Durresit, prane stacioneve. Objekti eshte 7 katesh me ashensor dhe dokumenta te rregullta Hipotekore. Apartamenti ndodhet ne katin e 6.
Shitet i kompletuar dhe mobilimi eshte i gjithi i pa perdorur.
Veranda eshte e madhe e me pamje nga deti dhe te lejon mundesi shfryzetimi.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6557
 • Cmimi: €28,000
 • Property Size: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 tek Dega e Policise

€37,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Jepet apartament 1+1 me qera tek muzeumi

€220
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 75

Jepet apartament 1+1 me qera ne qender

€160
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 54

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar

€210
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 200

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!