Okazion Apartament 1+1 ne plazh

 • €32,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 2546
 • Property ID
 • 64

Okazion Apartament 1+1 ne plazh

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €32,000

Përmbledhje

Property ID: 2546
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 2546
 • Property ID
 • 64

Përshkrimi

Okazion Apartament 1+1 ne plazh .Shitet apartament ne zonen e plazhit. Ndertim i ri teper cilesor me ashensor. Prane detit, i pershatatshem per banim gjate gjithe vitit. Me Certifikat Hipotekore.

Ofrojme dhe mundesi te ngjashme.https://www.google.com/search?q=apartament+per+shitje+ne+plazh+durres&rlz=1C1GCEA_enAL924AL924&oq=apartament+ne+plA&aqs=chrome.4.0j69i57j0i22i30l7.11290j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 2546
 • Cmimi: €32,000
 • Property Size: 64 m²
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacione shtesë

 • Shitet Apartament ne plazh : 32000

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!