Objekt Biznesi Karabina 1800m

 • €4,500
 • €2,700
Rruga Kavaja, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 5015
 • Property ID
 • 10
 • Bedrooms
 • 12
 • Bathrooms
 • 8
 • Garages
 • 1800
 • 2018
 • Year Built

Objekt Biznesi Karabina 1800m

Rruga Kavaja, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €4,500
 • €2,700

Përmbledhje

Property ID: 5015
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 5015
 • Property ID
 • 10
 • Bedrooms
 • 12
 • Bathrooms
 • 8
 • Garages
 • 1800
 • 2018
 • Year Built

Përshkrimi

Jepet me qera ne lagjen nr.14 Shkozet prane portit ne zone industriale.
Objekti eshte 3 kate nga 600m ne secilin kat. I cili eshte i pa perfunduar dhe mbetet opsionale pjesa e perfundimit te ndertimit ose njihen dhe shpenzimet e ndertimit nga qiradhenesi.

Objekti ofron dhe poste parkimi.
Cmimi eshte 2.5 euro per m2 i perfunduar  me vetrat xhami, ashensor industrial dhe 1.5 euro per m2 karabina.

Mundesi per te shtuar hapsiren 500m me nje objekt tjeter 4 kate i perfunduar

 

 • Address Rruga Kavaja, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5015
 • Cmimi: €4,500
 • Property Size: 1800 m²
 • Bedrooms: 10
 • Bathrooms: 12
 • Garages: 8
 • Year Built: 2018
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!