Magazine prane gjykates me parking

 • €290
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4976
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 4
 • Garages
 • 130
 • 2008
 • Year Built

Magazine prane gjykates me parking

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €290

Përmbledhje

Property ID: 4976
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4976
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 4
 • Garages
 • 130
 • 2008
 • Year Built

Përshkrimi

Jepet me qera ne qender te qytetit prane gjykates dhe bashkise, ambjent ne katin e 1 me hapesire parkimi rreth 80m, depo magazinimi rreth 100m dhe e larte gati 4m dhe nje zyre rreth 40m. Ambjenti ka dhe mundesi zgjerimi me 90m te cilat nuk jane te perfshir ne kete cmim.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4976
 • Cmimi: €290
 • Property Size: 130 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Garages: 4
 • Year Built: 2008
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

€420
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!