Magazine me qera prane Portit

 • €300
Durrës, Stacion - Port i Durrësit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4363
 • Property ID
 • 3
 • Bathrooms
 • 6
 • Garages
 • 200

Magazine me qera prane Portit

Durrës, Stacion - Port i Durrësit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €300

Përmbledhje

Property ID: 4363
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4363
 • Property ID
 • 3
 • Bathrooms
 • 6
 • Garages
 • 200

Përshkrimi

Magazine 2 kateshe , Kati i pare 200m2 ka 2 qepena qe Jane te pershtatshme per te lejuar mjetet e Transportit te hyjne ne magazine ka nje zyre , nje tualet , ambient parkimi , hapesira te shfrytezueshme prej 70 m2 shtese dhe shesh 1000m2 . Kati i dyte magazine 90 m2 me 2 tualete dhe verande 100 m2 .Prane portit Ura Dajlanit Durres.

 • Address Durrës, Stacion - Port i Durrësit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4363
 • Cmimi: €300
 • Property Size: 200 m²
 • Bathrooms: 3
 • Garages: 6
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera prane Bulevardit Ambjent Lokali

€750
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!