09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Magazine me qera 2 kate prane Portit

Port, Autostrada
€700

Pershkrimi

Magazine dy kateshe me siperfaqe 200 m2 per secilen,kati pare eshte me tre qepena me hapsira per ngarkim shkarkim te mallarave te ndryshem,me shkall me vete,ashensor industrial,me tre banjo,me korent 20 mije kW,me shesh 1000 m2,i pershtatshem per fasoneri dhe aktivitete te tjera.Prane portit Ura Dajlanit Durres

 52 Shikime total,  1 Shikime sot

  • Address: Port, Autostrada
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €700
  • Siperfaqja prones: 400 m²
  • Banjot: 4
  • Tipi prones: Magazina
  • Statusi prones: Me Qira

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€1,000

Ambiente zyrash me Qera / Shitje

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 2m²: 160

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

2 months ago

€1,000

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 2m²: 160

Ambjent Comercial

2 months ago

€240/mujore

Apartament 2+1 i pa mobiluar

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 110

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

5 months ago

€240/mujore

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 110

Apartamente 2+1

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Magazine me qera prane Portit

NEXT PROPERTY

Kapanon me qera prane portit

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!