Kapanon me qera ne rruge kryesore

 • €2,500
Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 8449
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 1500
 • 1500
 • Lot m²

Kapanon me qera ne rruge kryesore

Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
 • €2,500

Përmbledhje

Property ID: 8449
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 8449
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 1500
 • 1500
 • Lot m²

Përshkrimi

Jepet me qera Kapanon ne rruge kryesore. Ndodhet ne Xhafzotaj buze rruge.
Kapanoni eshte ndertim i ri. Instalimet jane te gjitha me impiante te reja dhe te pershtatura per te gjitha llojet e bizneseve, si ato te sherbimeve, industrialeve si dhe ushqimoreve.
Latersia e kapanonit eshte 7m e larte dhe ka hapsir parkimi rreth 800m.
Mundesi e mire per biznesin tuaj.

 • Address Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania

Detajet

 • Property ID: 8449
 • Cmimi: €2,500
 • Property Size: 1500 m²
 • Land Area: 1500 m²
 • Bathrooms: 2
 • Garage Size: 800
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!