Jepet Vile me Qera tek Kodra e Diellit

 • €4,000
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 7211
 • Property ID
 • 5
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 491

Jepet Vile me Qera tek Kodra e Diellit

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €4,000

Përmbledhje

Property ID: 7211
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 7211
 • Property ID
 • 5
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 491

Përshkrimi

Jepet Vile me Qera tek Kodra e Diellit , ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 491 m2.

Eshte nje vile 4 Kateshe dhe eshte e organizuar nga 5 Dhoma Gjumi, 5 tualete, 2 Sallone (living room) , 1 Kuzhine Gatimi, 1 Lavanteri, 1 Dhome Rrobash, 1 Dhome Sauna dhe Jacuzzi, 3 veranda. dy vend parkimi personal, me oborr dhe kopesht te personalizuar me pishine. Oxhak. Gjithashtu 24/7 uji i purifikuar, wifi dhe sistem alarmi dhe kamera sigurie. Gjysem e mobiluar. Te hapur per te negociuar te gjitha kushtet dhe termat sipas kerkesave te rastit.

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Detajet

 • Property ID: 7211
 • Cmimi: €4,000
 • Property Size: 491 m²
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 5
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Vile 3 kate ne Plazh per investim

€250,000
Vila
 • Dhoma: 16
 • Banjo: 8
 • 458

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!