Jepet me qira shtepi private

 • €400
Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 4873
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 100
 • 2018
 • Year Built

Jepet me qira shtepi private

Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €400

Përmbledhje

Property ID: 4873
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 4873
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 100
 • 2018
 • Year Built

Përshkrimi

Jepet me qera kati i 1-re i viles 2 kateshe . Zona rruga ” Mili Goga” ish fusha e drruve Durres.

Banesa ndodhet ne nje zone te qete prane qendres. Kati i pare eshte i organizuar me dy dhoma gjumi , salle ndenjeje dhe tualet.

Mobilimi eshte i ri dhe i paperdorur. Banesa eshte e shtruar me parket dhe e pajisur me kondicioner. Ofron hapesire parkimi.

 • Address Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4873
 • Cmimi: €400
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Year Built: 2018
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Lori Fast
 • Lori Fast

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Lori Fast
 • Lori Fast
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!