Jepet me qera zyra prane bulevardit

 • €150
Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 8527
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €150

Përmbledhje

Property ID: 8527
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 8527
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 35

Përshkrimi

Jepet me qera zyra prane bulevardit, rrugica Kuminit.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare. Ka vetrat xhami, eshte me siperfaje rreth 35m.
Zona eshte shume praktike pasi ndodhet prane institucioneve me kryesore te Durresit, si Gjykata, Bashkia, Prefektura, Tatimet etj

 • Address Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8527
 • Cmimi: €150
 • Property Size: 35 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Shitet apartament 1+1 prane stadiumit

€30,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!