Jepet me qera vile me 4 apartamente 1+1

 • €840
Ish Këneta
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 4
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms

Përmbledhje

Property ID: 11093
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 4
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms

Përshkrimi

Vilë 2-katëshe e pozicionuar në zonën e ish Kënetës  dhe vetem 5 min larg qendrës.
Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur qe ofron siguri .
Banesa ndahet në 4 apartamente 1+1 të sapo arreduara dhe të kompletuara,të bollshme dhe të mbushura me drite natyrale gjatë gjithë ditës.Apartamentet janë të organizuar me një soxhorno, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Kanë sistem kondicionimi.
Veranda e përshtatshme për parkimin e disa makinave.
Jepen me qera në cmimin 1.000.000 lek.

 • Address Ish Këneta
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 11093
 • Cmimi: €840
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!