Jepet me qera shtepi private L.15 durres

 • €125
L.15 spitalle durres
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 10276
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Jepet me qera shtepi private L.15 durres

L.15 spitalle durres
 • €125

Përmbledhje

Property ID: 10276
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 10276
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Jepet me qera shtepi private L.15 durres.Shtepia ndodhet mbrapa shkolles 9-vjecare Naim Babameto spitalle. Perbehet nga 2 dhoma gjumi,soxhorno,tualet dhe eshte e rrethuar me bace.

 • Address L.15 spitalle durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10276
 • Cmimi: €125
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!