Jepet me qera prane Bulevardit Ambjent Lokali

 • €750
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 10024
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 150

Jepet me qera prane Bulevardit Ambjent Lokali

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €750

Përmbledhje

Property ID: 10024
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 10024
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 150

Përshkrimi

Jepet me qera prane Bulevardit Ambjent Lokali me siperfaqje rreth 150m dhe i rreklamuar me vetrat xhami.
Ambjenti eshte i paisur me sistem ndricimi, kondicionimi dhe aspirimi.
Gjithashtu ambjenti ka dy hyrje te vecanta ku te lejon kompozimin per ta ndare ne dy ambjente.

 • Address Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10024
 • Cmimi: €750
 • Property Size: 150 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet lokali tek lulishtja

€300,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera ambjenti ne bulevard

€750
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambjent open space ne qender

€1,500
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • 308

Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

€3/euro/m
Ambjent Comercial
 • Banjo: 8
 • 1350

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!