Jepet me qera objekti 4 kate Shkozet Durres

 • €1,450
Rruga Kavaja, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 5001
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 8
 • Bathrooms
 • 500
 • 2015
 • Year Built

Jepet me qera objekti 4 kate Shkozet Durres

Rruga Kavaja, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €1,450

Përmbledhje

Property ID: 5001
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 5001
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 8
 • Bathrooms
 • 500
 • 2015
 • Year Built

Përshkrimi

Jepet me qera ne zone industriale dhe tregtare prane portit ne lagjen nr.14 Shkozet.

Objekti eshte i kompozuar ne 4 kate me siperfaqje nga 170m per kat  ne toal 580m dhe nje hapsir parkimi te mjaftueshme per objektin.
Cdo kate eshte i hapur dhe te lejon kompozimin sipas funksionalitetit. Ne cdo kat ka wc. Ka vetrate xhami, ndricimi eshte industrial. Lartesia per secilin kat eshte 3 metra.

Rryma elektrike eshte e posacme dhe projektuar per funskione industriale dhe fasonerie.
Cmimi eshte okazion nga ndertimet e ngjashme ne zone, pasi ndertimi i ri dhe me punime cilesore, ku ju lejon te ushtroni aktivitetin tuaj sipas kushteve europiane.

 • Address Rruga Kavaja, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5001
 • Cmimi: €1,450
 • Property Size: 500 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 8
 • Year Built: 2015
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Prona ekskluzive

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!