Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

 • €3/euro/m
Rruga Bajram Tusha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 10070
 • Property ID
 • 8
 • Bathrooms
 • 1350
 • 1500
 • Lot m²

Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

Rruga Bajram Tusha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €3/euro/m

Përmbledhje

Property ID: 10070
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 10070
 • Property ID
 • 8
 • Bathrooms
 • 1350
 • 1500
 • Lot m²

Përshkrimi

Jepet me qera Objekt multifunksional ne shkozet lagj nr14 ne zone industriale dhe tregtare prane portit.

Objekti eshte i kompozuar ne 3 kate ,me siperfaqje nga 450m per kat ne total 1350m ,dhe nje hapsir parkimi te mjaftueshme per objektin.
Cdo kate eshte i hapur dhe te lejon kompozimin sipas funksionalitetit. Ne cdo kat ka wc. Ka vetrate xhami, ndricimi eshte industrial. Lartesia per secilin kat eshte 3.5 metra.
Objekti ka ashensor industrial.Punimet jane lene ne kete faze qe biznesi qe do te shfrytezoj objektin i mundesohet pershtatja e punimeve sipas natyres se biznesit per sa i perket ndertimin, si fasada, ndarjet e brendshme, dyshemeja, ndricimi, shkallet, aksesi hyrjeve etj. Koha e perfundimit te punimeve 1-2 muaj max.
Parkimi eshte me siperfaqje rreth 1500m.

Gjithashtu ne ndihme vijne edhe 2 objekte te tjera prane. Njera 4 kate e perfunduar me siperfaqje 620m dhe nje kapanon me siperfaqje 250m dhe parkim 1000m ( bashke me keto jane 2300m ndertim dhe 3000m parkim ) nuk jane te perfshira ne cmimin e qeras.

Rryma elektrike eshte e posacme dhe projektuar per funskione industriale dhe fasonerie.
Cmimi eshte okazion nga ndertimet e ngjashme ne zone, pasi ndertimi i ri dhe me punime cilesore, ku ju lejon te ushtroni aktivitetin tuaj sipas kushteve europiane.

Per me teper kliko ketu 

 • Address Rruga Bajram Tusha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10070
 • Cmimi: €3/euro/m
 • Property Size: 1350 m²
 • Land Area: 1500 m²
 • Bathrooms: 8
 • Garage Size: 1500
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet lokali tek lulishtja

€300,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera ambjenti ne bulevard

€750
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambjent open space ne qender

€1,500
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • 308

Jepet me qera Magazine ne Shkozet me parking

€600
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 260

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!