Jepet me qera kapanon L.16 Durres

 • €250
L.16 Durres
 • Kapanone
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bathroom
 • 150

Përmbledhje

Property ID: 10796
 • Kapanone
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bathroom
 • 150

Përshkrimi

Jepet me qera kapanon L.16 Durres Kapononi ndodhet afer stadiumit te qytetit dhe eshte i gatshem per biznes.Mund te perdoret si magazine ose biznese te ndryshme,linje 3-fazore  dhe tualet, dhe  ka 2 hyrje-dalje,total150m2.

 • Address L.16 Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10796
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 150 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Kapanone
 • Statusi Pronës: Me Qira

Karakteristikat

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!