Jepet me qera Gasoniere prane qendres e kompletuar

 • €140
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Gazoniere
 • Tipi Pronës
 • 9704
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55

Jepet me qera Gasoniere prane qendres e kompletuar

Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €140

Përmbledhje

Property ID: 9704
 • Gazoniere
 • Tipi Pronës
 • 9704
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55

Përshkrimi

Jepet me qera Gasoniere prane qendres e kompletuar. Objekti eshte 4 katesh rezidencial.
Banesa ndodhet ne katin e 3 dhe eshte e organizuar per 3 persona, i kompletuar.
Ambjenti ofron te gjitha facilitetet si siguri, pasterti, qetesi etj.
Te perfshira ne cmim jane pastrimi i hapsirave te perbashkta dhe wi-fi.
Preferohen studente per qera afatgjate

 • Address Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9704
 • Cmimi: €140
 • Property Size: 55 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Gazoniere
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Gazoniere Okazion ne Plepa

€23,000
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Jepet gazoniere me qera prane Ures se Dajlanit

€100
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 50

Gazoniere për qera ditore

€18
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 50

Okazion Shitet apartament Mali Robit

€26,000
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 44

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!