Jepet me qera apartamenti 2+1

 • €220
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6206
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145

Jepet me qera apartamenti 2+1

Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €220

Përmbledhje

Property ID: 6206
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6206
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145

Përshkrimi

Jepet me qera apartamenti 2+1 tek ish rajoni.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-të  pranë qendrës.

Ka një sipërfaqe prej 145 metrash dhe disponon 2 salla ndenjeje , 2 ballkone , 2 dhoma , 2 tualete.

Ka një hapsirë të mirë organizuar dhe është i pajisur me mobilim të ri.

 • Address Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6206
 • Cmimi: €220
 • Property Size: 145 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!