Jepet me qera apartament vile private qender Dr

 • €500
Prane qendres Durres
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 10339
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130

Jepet me qera apartament vile private qender Dr

Prane qendres Durres
 • €500

Përmbledhje

Property ID: 10339
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 10339
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130

Përshkrimi

Jepet me qera apartament vile private qender Dr.Apartamenti ndodhet ne nje vile private 3-kateshe kati 3.Eshte i mobiluar me arredim bashkekohor dhe perbehet nga soxhorno/salle ndenje,kendi i gatimit vec, 2 dhoma gjumi me kondicioner,2 tualete (prej te cileve njeri me jakuzi)dhe veranda e cila ofron pamje te qete.

 • Address Prane qendres Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10339
 • Cmimi: €500
 • Property Size: 130 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet vile 4-kateshe L.18 (ish fidanishtja) durres

€250,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 380

Shitet vile 2-kateshe shkozet durres

€220,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 620

Okazion Shitet Vile 2 kateshe ne Shkozet buze rruge

€300,000
Vila
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 4
 • Garage: 1
 • 330

Okazion Shitet Vile 3 kate ne Plazh per investim

€250,000
Vila
 • Dhoma: 16
 • Banjo: 8
 • 458

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!