09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Compare Listings

Jepet me qera Apartament 3+1 ne qender

Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€400

Pershkrimi

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender. Apartamenti ndodhet ne Bulevard lagja nr.11. Apartamenti eshte i mire mobiluar, zona eshte e qete dhe e paster.

 

 100 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • State/county: Bashkia Durrës
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €400
 • Siperfaqja prones: 140 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Year Built: 2014
 • Tipi prones: Apartamente 3+1
 • Statusi prones: Me Qira

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€400

Apartament 3+1 me qera ne qender

Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 3Banjo: 2m²: 200

Apartamente 3+1

Fast Imobiliare

3 weeks ago

€400

Dhoma Gjumi: 3Banjo: 2m²: 200

Apartamente 3+1

3 weeks ago

Apartament 2+1 me qera ditore

Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 100

Apartamente 2+1

Lori Fast

1 week ago

€40

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 100

Apartamente 2+1

1 week ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Shitet Vile 2 kate ne Malin e Robit Golem

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet Vile 2 kate ne Malin e Robit Golem

NEXT PROPERTY

Okazion Shitet apartament 3+1 I kompletuar

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!