Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

 • €400
L.18 Durres
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 9851
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 140

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

L.18 Durres
 • €400

Përmbledhje

Property ID: 9851
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 9851
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 140

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres.Apartamenti ndodhet ne nje vile 4-kateshe ne katin e 4,lagjia 18.Soxhorno e madhe, kend gatimi,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe nje ballkon i gjate. Zona ofron qetesi gjate gjithe dites,parkim i garantuar.Mobilimi eshte bashkekohor.

Çmimi 400€/muaj

Per prona te ngjashme: Kliko ketu

 • Address L.18 Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9851
 • Cmimi: €400
 • Property Size: 140 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Vollga me pamje nga deti

€96,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 160

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

€63,500
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 117

Shitet super apartament 3+1 cilesor ne qender te Durresit

€110,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 132

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!