Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

 • €500/Muaj
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana, Prefettura di Tirana, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Albania
 • Apartamente (me shume)
 • Tipi Pronës
 • 8918
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana, Prefettura di Tirana, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Albania
 • €500/Muaj

Përmbledhje

Property ID: 8918
 • Apartamente (me shume)
 • Tipi Pronës
 • 8918
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Përshkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne Don Bosko Tirane,i sapo mobiluar me arredim modern.Ndodhet ne katin e 2 te pallatit,pallat i ri me ashensor.Ne njje zone te qete dhe ne qender.I mobiluar me te gjitha dhe me sistem ngrofje.Salle e madhe,2 dhoma gjumi,2 banjo,2 ballkone me nje siperfaqe totale 120m

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana, Prefettura di Tirana, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Detajet

 • Property ID: 8918
 • Cmimi: €500/Muaj
 • Property Size: 120 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente (me shume)
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Serena Real Estate
 • Serena Real Estate

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet ne qender Dublex 3+2+2

€142,000
Apartamente (me shume)
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • 220

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Serena Real Estate
 • Serena Real Estate
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!