Jepet me qera apartament 2+1 te Muzeumi

 • €300
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8747
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110

Jepet me qera apartament 2+1 te Muzeumi

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €300

Përmbledhje

Property ID: 8747
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8747
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 te Muzeumi i kompletuar ne lagjen nr.11 prane muzeumit dhe Postes.
Zona te ofron shume facilitete, si shkolla, kopeshte, markete, institucionet shteterore etj.
Ndertimi eshte i ri me ashensor.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte rreth 110m. Organizohet me 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, soxhorno, 1 ballkon dhe 1 tualet.
Eshte i kompletuar me te gjitha paisjet kryesore dhe ka te instaluar impiant kaldaje me gaz dhe klima ne cdo ambjent.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8747
 • Cmimi: €300
 • Property Size: 110 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!