Jepet me qera apartament 2+1 per student

 • €180
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9714
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €180

Përmbledhje

Property ID: 9714
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9714
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 per student.
Ambienti ndohet prane zones se Kazazit

Objekti eshte i ri dhe rezidencial. Hapersira ofron siguri, qetesi, facilitete dhe administrim.
Apartamenti eshte i kompletuar per banimin e 5 studenteve ne te.
Ne pagesen e apartamentit gjenden te perfshira aksesi i wi-fi si dhe gjithashtu shpenzimet e administrimit. Facilitet te cilat ndodhen jane: kafene , restontante fusha sportesh te ndryshme, parqe

Jepet me qera apartament 2+1 per student

SHIKO ME SHUME: KLIKO KETU

 • Address Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9714
 • Cmimi: €180
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!