09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Jepet me qera Apartament 2+1 ne qender

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€250

Pershkrimi

Apartament 2+1 i mobiluar ne qender pran ish-rajonit. Apartamenti eshte ne katin e 6 me ashensor. Perbehet nga 2 dhoma gjumi me parket dhe te mobiluara, soxhorno me bufen e gatimit te spostuar, wc eshte me dritare, ka dhe ballkon te bollshem.

 316 Shikime total,  2 Shikime sot

 • Address: Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €250
 • Siperfaqja prones: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Banjot: 1
 • Year Built: 2008
 • Tipi prones: Apartamente 2+1
 • Statusi prones: Me Qira

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

Apartament 2+1 me qera ditore

Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 100

Apartamente 2+1

Lori Fast

4 days ago

€40

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 100

Apartamente 2+1

4 days ago

€700

Banjo: 4m²: 400

Magazina

Fast Imobiliare

2 months ago

€700

Banjo: 4m²: 400

Magazina

2 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Apartament 3+1 me qera ne Vollga

PREVIOUS PROPERTY

Apartament 3+1 me qera ne Vollga, pamje nga deti

NEXT PROPERTY

Shitet toke ne Shen Vlash

Shitet Toke Are ne Shen - Vlash
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!