Jepet me qera apartament 2+1 ne qender

 • €400
Qender durres
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9124
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 130

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender

Qender durres
 • €400

Përmbledhje

Property ID: 9124
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9124
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 130

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender

Apartamenti eshte pjese e nje vile private kati i 2 (cdo kat nga nje apartament). Soxhorno e madhe, kendi i gatimit veç,2 dhoma gjumi dhe tualeti.

Çmimi 50000L/muaj

 • Address Qender durres

Detajet

 • Property ID: 9124
 • Cmimi: €400
 • Property Size: 130 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!