Jepet me qera apartament 2+1 L.17

 • €240
L.17 durres
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9747
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

L.17 durres
 • €240

Përmbledhje

Property ID: 9747
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9747
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 L.17  i mobiluar  prane ujesjellesit Durres.

Ambienti perbehet nga nje koridor i bollshem per nje familje te madhe. Prona ka nje soxhorno ku nuk mungon as kendi i gatimit per te plotesuar te gjitha nevojat e gatimit. Hapsira e bollshme perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe gjithashtu nga 2 tualete. Patjeter, ballkoni ka nje pamje piktoreske nga deti. Nuk do ju merzitet qendrimi juaj aty ne asnje moment!

Ndertim eshte i ri dhe ndodhet ne katin e 7-te dhe eshte  i pajisur edhe me ashensor.Apartamenti ka nje siperfaqe te plote rreth 107m2. Ndodhet ne nje zone mjafte te frekuentuar dhe popullore te qytetit. Prane tij ndodhen facilitetet si : markete, dyqane, kafene, kende lojrash , parqe dhe restorante te ndryshme.

Jepet me qera apartament 2+1 L.17 

Shikoni prona te ngjashme: Kliko Ketu

 • Address L.17 durres

Detajet

 • Property ID: 9747
 • Cmimi: €240
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Karakteristikat

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!